Kur legāli skatīties boksa cīņu Briedis pret Usiku?

11/01/2018

Kur legāli skatīties boksa cīņu Briedis pret Usiku?

Tuvojoties grandiozam notikumam sportā – boksa cīņai starp Mairi Briedi un Oleksandru Usiku šī gada 27.janvārī, biedrība “Par legālu saturu” informē, ka tā tiks ekskluzīvi translēta tiešraidē platformā www.viaplay.lv, kā arī aicina komersantus atcerēties, ka šī sporta notikuma rādīšanai publiskā telpā ir nepieciešams iegādāties licenci no cīņas translācijas oficiālā nodrošinātāja.

 

Biedrības “Par legālu saturu” mērķis ir sekmēt TV tiesisku pārraidi Latvijas teritorijā, aktīvi ierobežojot TV pārraižu un filmu izplatīšanu bez ražotāja vai piegādātāja atļaujas. Līdz ar to biedrība vēlas vērst uzmanību, ka 27. janvāra Maira Brieža un Oleksandra Usika boksa cīņas ekskluzīvās pārraidīšanas tiesības Latvijas teritorijā ir iegādājusies video platforma “Viaplay” un, lai šo cīņu varētu rādīt publiskās vietās vai lietot komerciālos nolūkos, ir nepieciešams iegādāties no platformas licenci.

  
Informāciju par licences iegūšanu un citiem nosacījumiem var iegūt, sazinoties ar oficiālajiem translācijas nodrošinātājiem “Viaplay” pārstāvjiem, rakstot uz e-pastu: info@viaplay.lv.