EUIPO komanda prezentē portālu AGORATEKA Eiropas Parlamentā

02/11/2017

EUIPO komanda prezentē portālu AGORATEKA Eiropas Parlamentā

Šā gada 10.oktobrī, Briselē, Eiropas Savienības Intelektuālā īpašuma biroja (EUIPO) komanda iepazīstināja Eiropas Parlamenta amatpersonas ar portālu AGORATEKA (Eiropas tiešsaistes satura portāls). AGORATEKA sniedz informāciju par legāla tiešsaistes satura (mūzika, filmas un televīzija, e-grāmatas, videospēles un sporta pārraides) piedāvājumu, tādējādi palīdzot Eiropas Savienības iedzīvotājiem ātri un vienkārši atrast legāla satura avotus.

Prezentāciju Eiropas Parlamentā apmeklēja vairāk nekā 40 intelektuālā īpašuma ekspertu. Pēc prezentācijas sekoja jautājumu un atbilžu sesija, kuras laikā tika izteikti vairāki interesanti priekšlikumi un saņemtas galvenokārt pozitīvas atsauksmes par portālu.

Pasākuma mērķis bija veicināt izpratni par portālu un motivēt vairāk valstu tam pievienoties. Kopš AGORATEKA uzsāka savu darbību pirms gada iesaistīto valstu skaits ir ievērojami palielinājies. Pēdējā mēneša laikā tam pievienoti 3 jauni nacionālie portāli.

Kopumā portālam AGORATEKA ir pievienojušās 13 Eiropas Savienības dalībvalstis un vēl 3 izteikušas apņemšanos pievienoties tuvākajā laikā.